Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

ANTALYA MANAVGAT

*  OB: Sadece Oda, BB: Oda Kahvaltı, HB: Yarım Pansiyon(Oda + Kahvaltı + Akşam Yemeği), FB: Tam Pansiyon(Oda + Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği)

80 TL.

‘den itibaren

Tesis Kodu: 1012

DOĞA TATİL PANSİYONU

 * BB

Tesis Kodu: 1018

DOĞA TATİL PANSİYONU

 * BB, HB, FB

60 TL.

‘dan itibaren

KÖPRÜLÜ KANYON DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

Antalya Köprülü Kanyon Konaklama Tesisi Doğa Tatili 1013

MANAVGAT

KÖPRÜLÜ KANYON DOĞA TURİZM TESİSİ -2-

Antalya Köprülü Kanyon Konaklama Tesisi Doğa Tatili 1013

MANAVGAT

MANAVGAT KÖPRÜLÜ KANYON KONAKLAMA

Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama web içeriği, web sitemizin kullanıcılarına yararlı olabileceğini düşündüğümüz bu konuyla alakalı içeriği yukarıda vermektedir. Bu veriler, Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama ile ilgili olabilecek ürünleri ve hizmetleri içerebileceği gibi Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama konusunda açıklayıcı bilgileri de veriyor olabilir. İnternet sitemizde, Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama konusunda, Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Otelleri, Manavgat Köprülü Kanyon Rafting ile ilgili, Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon hakkında, Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Kampları, Manavgat Köprülü Kanyon Yeşil Tatil içeriğinde,

 Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Yerleri ve Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatili konularında, Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Motelleri,

 Manavgat Köprülü Kanyon Otelleri hakkında, Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Turizm ve Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow konularında diğer internet sitelerinden edinebileceğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlayan linklerde bulunabilmektedir. Şayet bu sayfada aradığınızı bulamaz iseniz internet sitemizdeki bağlantıları gözden geçirerek Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama benzeri içeriğe sahip geniş kapsamlı bir arşive de ulaşabilirsiniz. Tabiata.com, yurt içi tatilcilere hizmet veren internet ortamındaki acentelere kıyasla çok geniş bir çerçevede turizm ürünleri ve hizmetleri sunumu gerçekleştirmektedir. Sadece web sitemizi kullanarak doğa turizm kapsamdaki tüm taleplerinizi kolayca karşılayabilirsiniz. Ayriyeten web sitemizin ziyaretçileri, Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Motelleri , Manavgat Köprülü Kanyon Rafting , ekonomik doğa turları , Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Tesisleri , Manavgat Köprülü Kanyon Kalacak Yer Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama, tabiatta tatil turları , Manavgat Köprülü Kanyon Otel , kampanyalı doğa tatil turları , Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Pansiyonları , vizesiz yurt dışı turları , klasik yurt dışı turları , sıra dışı yerler , yurt dışı safari turları , egzotik ada turları , Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama , egzotik adalar turu , Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Turizm vb. ile ilgili olabilecek geniş kapsamlı doğa tatil turu içeriğine internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirler. Manavgat Nehri, Dünyanın en uzun yeraltı akarsularından, aynı zamanda tek kaynaktan beslenen su miktarı ile sayılı akarsular arasındadır. Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama Üzerinde iki adet baraj bulunur. Bunlar Oymapınar ve Manavgat barajlarıdır. Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama Türkuaz yeşili suları mineraller bakımından zengin, temiz ve berraktır. İsterseniz bu yeşil ve serin sularda kulaç atabilir ya da bir kanoyla küçük keşifler yapabilirsiniz. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Kampları Nehir birçok balık ve kuş türlerine ev sahipliği yapar.

Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatili Bunlar; alabalık, sazan, kefal, levrek, karabalık gibi balıklarla, sutavuğu, ördek, kaz, yalıçapkını gibi kuşlar, değişik türlerde balıkçıllar, martılar ile tatlı su kaplumbağalarıdır. Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama Nehir boyunca zengin bir bitki çeşitliliği mevcuttur. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Otelleri Söğüt, çınar, kavak, dut, karacaağaç gibi ağaçlarla, böğürtlen, kuş üzümü, zakkum gibi küçük maki çalılıklar ve otsu bitkiler görülür.

Manavgat Köprülü Kanyon Otelleri Ayrıca tatlı su kaplumbağalarını kuru kütükler üzerinde güneşlenirken görebilirsiniz. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Kampları Zengin nehir yatağı boyunca verimli toprakları dolduran narenciye bahçeleri ve seralar vardır. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Pansiyonları Manavgat nehri, son yıllarda hızla gelişen turizm sayesinde günlük tekne gezileri ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği de yapmaktadır. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Yerleri Uzunluk bakımından büyük bir akarsu olmasa da, Manavgat Köprülü Kanyon Yeşil Tatil debisi yüksek ve Türkiye’de üzerinde taşımacılık yapılabilen ender akarsulardandır.

 Manavgat Köprülü Kanyon Otel Ayrıca antik dönemde Side kentinin suyu, Manavgat Köprülü Kanyon Rafting Manavgat Irmağı'ndan sağlanmaktaydı. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Motelleri Bu nedenle bugünkü Sevinç Köyü'nden Side'ye kadar 30 km. uzunluğunda bir su kemeri inşa edilmiştir.

Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow Bu suyolu 25 m. yüksekliğindeki kemerler üzerinden geçer. Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon Bir bölümü de kayalar üzerine oyularak yapılmıştır. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Konaklama Tesisleri Bugün hala bazı bölümleri ayaktadır.