Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri
Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

KOCAELİ YUVACIK DOĞA TATİL YERLERİ

Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri sayfası, Tabiata.com kullanıcılarına yararlı olabileceğini düşündüğümüz kapsamlı içeriği web sayfamızın genelinde aktarmaya çalışmaktadır. Bu aktarılan içerik, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri kapsamında sizlere sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin açıklamaları olabileceği gibi Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri konusuna, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Otelleri içeriğine, Kocaeli Yuvacık Apart Oteller, Kocaeli Yuvacık Doğa Pansiyonları konu başlığına, Kocaeli Yuvacık Alternatif Tatil Yerleri, Kocaeli Yuvacık Tatil Yerleri içeriğine, Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil ve Kocaeli Yuvacık Doğada Tatil konularına değinecek şekilde bilgileri sunan içeriklerde olabilir. İnternet sitemizin bu ve benzeri kategorilerde sunum yapan birçok sayfasında, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri ifadesini daha farklı kaynaklardan da inceleyebileceğiniz diğer web sitesi bağlantıları da bulunabilmektedir. Bununla birlikte web sitemizdeki link bağlantılarını gözden geçirdiğinizde Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri ile alakalı daha çok sayıda sayfayı ve içeriği yine Tabiata.com da bulabileceksiniz. Tabiata.com, Türkiye’deki seyahat acentelerine kıyasla en geniş kapsamlı içeriği kullanıcılarına sunabildiği talepleri için de zengin seçenekler sayesinde tek bir web sitesinden yararlanarak alternatiflerinizi kolayca kıyaslamış olursunuz. Burada değinmek istediğimiz bir diğer hususta şudur ki; turizm destinasyonları tanıtımı , tatil önerileri , gemi turu yorumları ,  Kocaeli Yuvacık Doğa Otelleri , en iyi cruise rotaları,

Kocaeli Yuvacık Doğa Tatili ve kurvaziyer turu değerlendirmeleri , popüler cruise şirketleri , Kocaeli Yuvacık Doğa Pansiyonları , popüler cruise gemileri , Kocaeli Yuvacık Tatil Alternatifleri , ekonomik gemi turu fırsatları , Kocaeli Yuvacık Tatil Kampları , gemi turları için taksit imkanları , düşük sezon fırsatları , ekonomik kurvaziyer fırsatları , ekonomik gemi turu fırsatları , Kocaeli Yuvacık Macera Kampları , cruise gemi alternatifleri , Kocaeli Yuvacık Doğa Otelleri , İzmir çıkışlı gemi turları, Kocaeli Yuvacık Tatil Kampları Çeşme çıkışlı gemi turları, Kocaeli Yuvacık Alternatif Tatil gibi daha onlarca konu başlığı ve içeriğe kolaylıkla Tabiata.com ’dan ulaşılabilir. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri Aytepe Köyü'nden başlayan yürüyüş yolu, Kocaeli Yuvacık Apart Oteller 800 m. yükseklikteki yaylada biter. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri Soğukpınar 'dan dere karşısına geçilir. Kocaeli Yuvacık Doğa Otelleri İki saat boyunca orman içinden patikadan ve traktör yollarından yürünerek yaylaya ulaşılır. Kocaeli Yuvacık Doğa Pansiyonları Bir saatlik yokuşu göze alan herkes için yayla, Kocaeli Yuvacık Konaklama özellikle bahar aylarında görülebilecek en güzel yerlerden biridir. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri  Adını aldığı menekşeler ve dağ çileklerinin muhteşem kokusu eşliğinde yapılan oldukça keyifli bir parkurdur. Kocaeli Yuvacık Küçük Oteller Parkur uzunluğu gidiş dönüş olmak üzere On Üç km.dir. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri Yuvacığın gizli kalmış yerleri keşfetmek doğayla iç içe olmak ve unutamayacağınız bir gün yaşamak için bambaşka bir aktivite, jeep safari.

4-1-1-1102

TESİS BİLGİLERİ

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON


TESİS PROFİLİ: Tesis, Kocaeli’nin şirin beldesi Yuvacık’ta, Yuvacık Barajı’nın sonundaki Kirazdere Mevkiinde hizmet vermektedir. Güzel bir hafta sonu geçirmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok. İstanbul’a sadece 90 km mesafededir tesis.. Dileyen misafirler, tamamı ahşap bungalow evlerde konaklayabilir, sabahları kuş sesleri ve derenin şırıltıları ile uyanıp özenle hazırlanan doğal köy kahvaltısını tadabilirler. Misafirler, tesiste bulunan piknik alanında mangal keyfinin tadını çıkarabilir. Kamp için ayrılan bölümde çadır kurulabilir.  Bu arada tesiste çocuklarda unutulmamıştır. Çocuklar için park alanı da bulunmaktadır.

Tesiste seksen araçlık otopark mevcuttur. 90 kişilik kapalı restoran alanı, 500 kişilik dere kenarı açık bahçe bölümü, 500 kişilik piknik alanı, 50 kişilik çadır kamp alanı, 40 kişinin konaklayabileceği 9 bungalow ev ve mescit bulunmamaktadır. Tesis alkolsüz olup aileler için tasarlanmıştır. Doğallığın korunmaya çalışıldığı bu mekân, “Doğayı seven insanları da sever.” Anlayışıyla sıcak samimi bir atmosferde doğasever misafirlerini beklemektedir. Bu güzel atmosfer içinde stres, sıkıntı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz için tek yapmanız gereken telefonu çevirip yerinizi ayırtmaktır.


AKTİVİTELER: Voleybol, Doğa yürüyüşleri, ATV, Jeep Safari, Paintball, Kamping, Çevredeki yaylalara çıkılıp piknik yapılabilir. Dere kenarındaki salıncaklarda gün boyu oturup dereyi dinleyebilir ya da kitap okuyabilirsiniz.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Bahçe, Restoran, Alabalık Tesisi, Piknik Alanı, Otopark, Yürüyüş Parkurları, Çocuk Oyun Alanı, Doğa Sporları Organizasyonu, İnternet, Gazete, dere kenarında salıncaklar.


ODA ÖZELLİKLERİ:  Tüm evlerde tv, banyo, wc, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Evlerin ahşap oluşu, sağlıklı ve serin bir konaklama olanağı sağlamaktadır. Evlerin ısıtılmasında elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır. Her evin maksimum 5 kişilik kapasitesi vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Serpme Köy Kahvaltısı, Öğle ve Akşam Yemeği için hizmet veren restoran mevcuttur. Alabalık Tesisi olarakta hizmet veren tesis, dere kenarında güzel bir atmosferde yiyecek içecek hizmetlerini sunmaktadır.


ADRES: Yuvacık Baraj Sonu, Kirazdere Mevkii, İzmit / KOCAELİ


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Otogardan tesise ücretli transfer imkânı vardır. Tesis, ağaçlar arasında ve dere kenarında konumlanmıştır. İzmit 14 km., İstanbul Anadolu 75 km., İstanbul Avrupa 105 km., Topçular 50 km.dir. İzmit otogarından ücretli servis imkânı vardır.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Bahçede Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır.  1.Çocuk İçin; 0-5 Yaş Ücretsizdir. 6-12 Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON2015 FİYAT LİSTESİ:


Gecelik Fiyatlar:


Kişi Başı Oda+Kahvaltı:    80 TL   / İki Kişilik Oda+Kahvaltı:         160 TL


Kişi Başı Yarım Pansiyon: 100 TL / İki Kişilik Oda Yarım Pansiyon: 200 TL


Kişi Başı Tam Pansiyon:   120 TL / İki Kişilik Oda Tam Pansiyon:  240 TL


* Bayram ve Özel Günler için sorunuz.


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.KOCAELİ YUVACIK DOĞA TURİZM TESİSİ -5-

80 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1102

Kocaeli-Yuvacık    Kocaeli-Karamürsel    Kocaeli-Maşukiye

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM YUVACIK TESİSLERİNE BAK