Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

HEDİKLİ KAR YÜRÜYÜŞÜ TURU

80 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 2107

BU TURUMUZ ŞU AN AKTİF DEĞİLDİR. İÇERİĞİMİZ GÜNCELLENMEKTEDİR. EN KISA ZAMANDA TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.


Yürümeye, doğada olmaya devam. Ocak, Şubat ve Mart ayı boyunca her haftasonu Pazar günleri yürümeye hem de hediklerle yürümeye devam ediyoruz. Kolay - orta zorluk derecesinde ki yürüyüşlerimize bekliyoruz. Her haftasonu başka bir rotadan yürüyoruz. Kaçırdık demeyin. 3 ay boyunca dönüşümlü olarak rotalarımızı tekrarlayacağız.

Bir kez daha, yeniden mevsim değişti. Sonbahar yaprakları uçuştu, yağmurlar doğayı yıkadı.

Doğanın sahnesinde sıra güzelimiz kışta.Ah bir gelse, ah bir kar yağsa derkeeeeen...İşte geldi,selamını verdi ve yerini aldı.Şimdi karla kaplı çayırlarda, tepelerde, ormanlarda, dağlarda eğlenme vakti.

Her hafta Pazar günü kış yürüyüşlerine gidiyoruz.

Kar ve hava durumuna göre değişikliklere açık olsa da Ocak-Şubat ayı kış yürüyüş programımızı detaylı programda görebilirsiniz.Bu kış geleneğimiz olduğu üzere yürüyüşlerimizi hedikle gerçekleştireceğiz.

Karda çok daha az batmamıza yardımcı olduğundan hedikle yürüyüşler daha eğlenceli, daha keyifli,daha kolay.Yürüyüş rotalarımız uygun kışlık kıyafetlerle,engelleyici bir fiziksel durumu bulunmayan, her kondüsyon grubundan katılımcıya uygundur.

Şimdiden herkese beyaz üstü renkli Pazarlar dileriz...


ÖNEMLİ NOT: HAVA VE KAR DURUMUNA GÖRE TURLARIN ROTA, HAREKET VE DÖNÜŞ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRME VE TURU İPTAL ETME HAKLARI SAKLIDIR.

YÜRÜYÜŞ SIRASINDA HAVA VE KAR DURUMUNA GÖRE REHBERİMİZ YÜRÜYÜŞ ROTASI VE DÖNÜŞ SAATİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.

HAVA VE KAR DURUMUNA GÖRE ANKARA'YA DÖNÜŞ SAATLERİ PLANLANANDAN DAHA GEÇ BİR SAATİ BULABİLİR. LÜTFEN PROGRAMINIZI BUNA GÖRE YAPINIZ.

Son Başvuru ve Kayıt Kesinleştirme: Turun gerçekleşeceği günden önceki her Perşembe günü !

Ankara’dan Hareket Saatleri


Milli Kütüphane
Saat: 08.00

Armada
Saat:08.05

Kafes Fırın
Saat:08.15

Koru Migros Kavşağı
Saat: 08.25

Eryaman Göksu Park
Saat: 08.50


Tarihler :

Ocak, Şubat ve Mart Ayları Boyunca Her Pazar

Fiyat Açıklaması :

En az 8 kişilik grupta kişi başı fiyatı 80 TL/Kişi


Fiyata Dahil Olanlar:

-Ankara’dan Ankara’ya Araç Transferleri

-Tur Liderliği ve Yürüyüş Rehberliği

-İkramlar

-İlkyardım Seti

-Genel Güvenlik Ekipmanları
-Hedikler

Fiyata Dahil Olmayanlar:

-Yemekler ve İçecekler

-Kişisel Donanım
-KDV


Günübirlik Doğa Aktiviteleri Liderleri

Günübirlik doğa aktivitelerimizde sizlere eşlik edecek tur liderlerimizin hepsi bölgeye ve aktiviteye hakim, organizasyon ve acil durum yönetimi kabiliyetlerine sahip, işlerini büyük bir sevgi ile yapan, katılımcılarımızın sağlıklarına ve konforlarına her zaman öncelik veren tecrübeli liderlerdir. Tur liderlerimiz için herkesin mutluluğu ile biten turlar gerçekleştirmek en önemli misyondur.

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

<< Günübirlik Kültür ve Doğa Turları

TUR TARİHLERİ

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON

KREDİ KARTI ÖDEME FORMU

TUR SÖZLEŞMESİ


...

* Kapalı Gruplar İçin İstenilen    Tarihlerde Tur Düzenlenebilir.

Fiyata Dahil Olanlar:

-Ankara’dan Ankara’ya Araç Transferleri

-Tur Liderliği ve Yürüyüş Rehberliği

-İkramlar

-İlkyardım Seti

-Genel Güvenlik Ekipmanları
-Hedikler

Fiyata Dahil Olmayanlar:

-Yemekler ve İçecekler

-Kişisel Donanım
-KDV


Günübirlik Doğa Aktiviteleri Liderleri

Günübirlik doğa aktivitelerimizde sizlere eşlik edecek tur liderlerimizin hepsi bölgeye ve aktiviteye hakim, organizasyon ve acil durum yönetimi kabiliyetlerine sahip, işlerini büyük bir sevgi ile yapan, katılımcılarımızın sağlıklarına ve konforlarına her zaman öncelik veren tecrübeli liderlerdir. Tur liderlerimiz için herkesin mutluluğu ile biten turlar gerçekleştirmek en önemli misyondur.


Hafta Sonu Doğa Yürüyüşlerine Getirilmesi Önerilen Malzemeler & Tavsiyelerimiz


Sırt Çantası: Birgün içinde, katılacağınız aktivite sırasında ihtiyaç duyacağınız eşyaları içine alabilecek büyüklükte olması önemlidir. Doğa yürüyüşlerinde elinizde ve ya sırt çantasının dışına asarak eşya taşınmasını önermiyoruz. Bu nedenle orta boy, hacmi 35 – 45 lt civarında olan trekking çantaları bu tür aktiviteler için en uygunudur.

Artık birçok çantada standart olarak bulunan yağmurluk çanta kılıfları da yağışlı havalarda ihtiyaç duyulan önemli bir ayrıntıdır. Eğer çantanızın yağmurluk kılıfı yoksa ekstradan temin etmeniz öneririz.

Yürüyüşe Uygun ve Sert Tabanlı Bir Bot: Sağlığınız için lütfen esnek ve yumuşak tabanlı ayakkabılarla arazide uzun süre yürümeyiniz. Eğer istikrarlı bir yürüyüşçü iseniz, yürüyüş için tasarlanmış sert ve ortopedik tabanlı bir doğa yürüyüşü (trekking) botu edinmenizi öneriyoruz.

Yağışlı mevsimlerde yürüyüş botlarında suya dayanıklılık aranan bir özellik olduğunu hatırlatalım.

Yedek Spor Ayakkabı: Yolculuklarda rahat etmek ve yürüyüş sonrası yedek ayakkabı olarak, kullanmak üzere ve yürüyüş turlarımıza, araçta bırakmak üzere yedek bir ayakkabı daha getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Çorap: Tabanları ve parmak uçları destekli olan sentetik trekking çorapları ile yürümek her zaman daha rahat ve sağlıklıdır. Yanınızda yedek bir çorap daha bulundurmanızı bütün yürüyüşlerde öneriyoruz.

Eldiven – Bere: Soğuk dönemlerde, yanınızda eldiven ve bere bulunması önemlidir. Doğa turlarında, kulakları örtecek bir tasarımda olan bereler tercih edilmelidir. Bu turumuz için en az bir çift orta kat eldiveniniz olmalı.

Şapka:Dört mevsimde de yanınızda siperlikli, mümkünse ensenizi de güneşten koruyacak yapıda bir şapka bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Bandana ve buff diye tabir edilen malzemeler de şapka yerine ya da şapka ile birlikte dört mevsim tavsiye ettiklerimizden.

Yağmurluk: Hafif, soluyabilir ve iyi oranda yağmur geçirmez yağmurluk-anoraklar kullanmanızı özellikle öneriyoruz. Sonbahar-Kış mevsimi ve bahar yürüyüşlerinde anoraklarınız muhakkak yanımızda bulunmalıdır.

Gore Tex ya da benzeri malzemeden üretilen yağmurluk anoraklar, vücudunuzdan çıkan buharı dışarı atarak, içerden terlemeyi önemli ölçüde engellediği, bunun yanı sıra su geçirmezliği de son derece iyi olduğu için bizim her zaman tercihimizdir.

Polar Mont ve Isıtıcı Giysiler: Polar montlar ve yarım fermuarlı polar sweatshirtler hafif olmaları, nem tutmaya eğilimli olmamaları nedeniyle doğa aktivitelerinde önerilen ısıtıcı giysi türlerinin başında tavsiye ediyoruz.

Yünlü ve pamuklu giysiler doğa aktivitelerinde kolay kurumadıkları ve ıslandıklarında izolasyon yeteneklerini kaybettikleri çok uygun değildir.

İçi elyaf dolgulu anoraklar ise hem ağırdır hem de çok yer kaplarlar.

Bu nedenle soluyabilir bir yağmurluk/anorağın altına giyilen polar giysiler daha konforlu ve hafif oldukları için her zaman tercih edilmelidirler.

Pantolon ve Şort: Yürüyüşler için sentetik yada yarı sentetik trekking pantolonları kullanımını öneriyoruz. Kot, keten vb. gibi pamuklu materyalden giysiler hareketi zorlaştırdıkları ve ıslanmaları halinde çabuk kurumadıkları için doğa aktiviteleri için uygun değildir.

Şort ve kısa giysileri yürüyüşler için genelde önermiyoruz, engebeli arazilerde ya da sık bitki örtüsü geçilen parkurlarda çizikler ve küçük yaralanmalardan sizi korumazlar.

Yiyecek ve İçecekler: Bu etkinliğimizde öğle yemeği hizmetimize dahil değildir. Pratik yiyecekler getirmenizi öneriyoruz. Yürüyüş turlarında, 1,5 – 2 lt su bulundurmanızı özellikle öneririz. Şekerli içecekler zamanla susuzluğu daha da artıracağı için önerilmez. Tercihinize bağlı olarak içeceğinizin bir kısmını termosta sıcak içecek olarak da getirebilirsiniz. Özellikle sonbahar-kış mevsimlerinde sıcak içecek getirmenizi özellikle öneriyoruz.

Termos: İçi cam olmamak kaydıyla, yanınızda plastik ya da en iyisi çelik bir termos bulundurmanızı öneriyoruz. Kamp yerinin uzağında geçen aktivitelerde de bu şekilde yanınızda sıcak içecek taşıyabilirsiniz.

Kafa Lamabası / Fener: Özellikle kış yürüyüşlerimizde günler kısa olduğundan her zaman akşam karanlığına hazırlıklı olmak gerekliliği nedeniyle mutlaka kafa lambanız / feneriniz yanınızda olsun. Kafa lambası yaz kış çantamızda bulunması gereken bir ekipmandır.

Fotoğraf Makinesi: Turlarımızda, fotoğraf makinesi ile yedek film ya da hafıza kartı ve pil getirmenizi öneririz. Eğer ıslak ortamlardan geçiş ya da yağışlı bir hava beklentisi varsa makinelerinizi korumak için gerekli önlemi almayı unutmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Güneş Gözlüğü: UV Korumalı olanlar doğa aktivitelerinde tercih edilmelidirler. Özellikle karlı kış günlerinde güneş gözlüğü büyük önem taşır, aşırı ışınımdan dolayı retina yanığı ya da kar körlüğüne karşı tek önlemdir.

Koruyucu Güneş Kremi, Nemlendiriciler ve Lipstick: En az 45 faktör olmak kaydıyla, yüksek koruma faktörlü güneş kremlerini her mevsim tavsiye ediyoruz.

İlk Yardım ve İlaç: Düzenli kullandığınız ilaçları ve kişisel küçük bir ilk yardım setini her zaman yanınızda bulundurmanız önerilir.

Aktivitelerimize getirilecek malzemelerin seçimi ile ilgili daha geniş bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Çevre Notu: Doğada hiç bir şekilde çöp ve kalıcı izler bırakmıyoruz, bu nedenle yürüyüş turları için yanınızda getirdiğiniz her şeyin kullanıldıktan sonra da geri götürülmesi gerektiğini unutmayın. Atıklarınızı geri taşımak için, yanınızda küçük bir çöp torbası getirebilir ya da boşalan naylon poşetleri çöplerinizi koymak için kullanabilirsiniz.