Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

Döviz Kurları

Elektrik, Telefon vb. Bölgesel Değişiklikler

Ülke Profilleri (Tr.)

Ülke Profilleri (İng.)

Gümrük Bilgileri (Tr.)

Gümrük Bilgileri (İng.)

Hava Durumu

Çocuk Bakım Yerleri

Ülkelerin Saat Farkları

Seyahatte Telefon

İller Arası Mesafeler

Türkiyedeki Marinalar

İl Turizm Müdürlükleri

Yurt Dışı Turizm Temsilcilikleri

Dünya Turizm Ofisleri (İng.)

Yurt Dışı Türk Temsilcilikleri

Türkiyedeki Yabancı Ülke Temsilcilikleri

Seyahat ve Gezi İpuçları

Uçak Yolculuğu İpuçları

Dünya Etkinlik Takvimi (İng.)

Seyahat Güvenliği (İng.)

PNR (Rezervasyon) Sorgula

Vize Bilgileri

İlk Uçak Yolculuğu İpuçları

Hangi Tarihte Hangi Ülke?

Uçak Kalkış / Varış Bilgileri

Otel Değerlendirmeleri

Vize Uygulamaları Tablosu

Gemi Yolculuğu İpuçları

Fuar Bilgileri

Havayolu Mil Programları

Faydalı Linkler

Rezervasyon Kılavuzu

Ölçü Değişim Tablosu

Havaş Servis Saatleri

Mavi Yolculuk İpuçları

Pasaport Bilgileri

Önemli Turizm Destinasyon Bilgileri

Doğa ve Gezi Aktiviteleri Bilgisi

Türkiyedeki Turizm Çeşitliliği

Bazı Turizm Terimlerinin Anlam ve Açıklamaları

Alternatif Konaklama

Kültür ve Doğa Turları

Mavi Yolculuk Turları

Outdoor Etkinlik Yönetimi

Künye

Müşteri Hizmetleri / İrtibat

Sitetatil.com

GÜVENLİK ve GİZLİLİK


 GÜVENLİK VE GİZLİLİK


Bu bildirim, Tabiata.com web sitesinin güvenlik ve gizlilik kurallarını içerir.

 

Bu güvenlik ve gizlilik kuralları, çeşitli tedarikçilerimizin kontrolündeki subdomain sayfaları dışında diğer tüm Tabiata.com URL'lesi ile başlayan sayfalarda, çerçevelenerek sitemize entegre edilen üçüncü taraf kısımlar hariç olmak kaydıyla, geçerlidir.

 

Tabiata.com sitesindeki bazı ürün ve hizmetler, çeşitli anlaşmalarımız neticesinde üçüncü taraf tedarikçilerimizin çerçevelenerek web sitemize entegre edilen içerikleri ve link bağlantıları aracılığıyla sunulmakta ve satılmaktadır. Bu uzuntılar neticesinde tedarikçilerimize ulaştığınız anda ve bu uzantılar aracılığı ile yaptığınız tüm işlemlerde ilgili tedarikçinin gizlilik ve güvenlik kuralları geçerli olmaktadır. Bu ziyaret ve kullanımlarla ilgili Tabiata.com‘un hiçbir sorumluluğunun olamayacağını kabul etmektesiniz.     

Tabiata.com, sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığının ve paylaşıldığının sizin için öneminin farkındadır. Bu bilgilerin kullanımının ve paylaşımının dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz.

Tabiata.com web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılmaktasınız. Herhangi bir sitede www.tabiata.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL'i kontrol etmeniz ve gerçekten www.tabiata.com 'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurunuz. Bu bildirim için bilgi@tabiata.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

- 
www.tabiata.com  , sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez. Tüm üye firmalar size ait bilgileri (fatura adresi, vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

- Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) ile şirket profili ve ürünleri hakkında bilgi vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.
- Kullanıcının hesabına sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır.
- Kullanıcını siteye bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb. bilgiler sitenin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.
- Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez.

- www.tabiata.com , kullanıcılarına herhangi bir hizmeti üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler, üçüncü tarafa iletilir veya tedarikçilerin sitemizdeki çerçevelenmiş ve/veya linklenmiş uzantılarına sizin tarafınızdan girilebilir. Bu durumlarda bu tedarikçinin gizlilik ve güvenlik kuralları geçerli olacaktır. Tabiata.com’ un bu durumlarda hiçbir güvenlik ve gizlilik sorumluluğunun olmadığını kabul etmektesiniz.
- Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ancak
www.tabiata.com hizmetlerinden yararlanmak için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekebilir.
- Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web server'ımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydedebilir. 
www.tabiata.com  ve tedarikçilerinin çerçevelenmiş ve/veya linklenmiş uzantıları içinde yapmış olduğunuz paket, tur, otel, uçak bileti, otobüs bileti, sigorta, transfer, araç kiralama aramalarında bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.
- Tabiata.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.
- Tabiata.com, kullanıcı ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
www.tabiata.com , vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundayız. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.
- Kullanıcılarımızın kayıt bilgilerini tekrar tekrar girmelerini önlemek ve siteyi daha rahat kullanılabilir hale getirmek için sitemizde cookieler kullanılmış olabilir. Cookieler kullanıcıların kimliğinin tespit edilmesine yol açmaz.
- Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez.
- Bu sitede, başka web sitelerine link bağlantıları ve başka sitelerin çerçevelenerek entegre edilmiş içerikleri vardır. 
www.tabiata.com  , bu siteden link verilen  ve bu siteye çerçevelenerek entegre edilen diğer sitelerinin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.
- Tabiata.com, reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlamaktadır. 
www.tabiata.com , link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
- Zaman zaman kullanıcılardan anket, yarışma ve çekilişler için bilgi isteriz. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır, kullanıcı bilgi verip vermemeye kendisi karar verir. İstenen bilgi iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. İletişim bilgileri kazananlara kazandığını bildirmek ve ödül vermek için kullanılır. Anket soruları sitenin kullanımını izlemek ve siteden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır.
- Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı, iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı no., bitiş tarihi gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.
- 
www.tabiata.com web sitesinde kredi kartı kullanılan online alışveriş işlemlerinde, sizin makinanız ile Tabiata.com veya tedarikçi ortaklarının web sayfaları arasında akan dataları gizli ve özel tutmak için şifreleyen Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji, internet üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girmenizi daha da güvenli kılar.

- Bu sitedeki "Tabiata.com" tüm materyalde sağlanan yasal haklar, banka tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

- Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri www.tabiata.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Bazı durumlarda ise www.tabiata.com , web sitesinde yer alacak olan uyarılar ve yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verebilir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı bilgi@tabiata.com adresine yazabilirsiniz.