Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

1-1-3-1062


TESİS PROFİLİ:  Fethiye ye 35 km mesafede karmaşadan uzak doğa ile baş başa, Likya Tlos tarihi kentinin ayakları altında, yörenin en sulak ve yeşil yamacında Akdağ’ın eteklerindeki Yakaköyü’ndeyiz. Her köşesinde dereleri şelaleleri olan bu bölgede şehir konforunu köy hayatına harmanlıyoruz. Zevkle tasarlayıp inşa ettiğimiz taş ahşap karışımı sekiz ayrı tarzda odamız mevcut. Bahçemizin üç tarafından küçük deremiz sürekli akmakta.

Havuzlu, geniş bahçeli butik otelimizde 15 yılı aşkın süredir yaz - kış hizmet sunmaktayız. Kışları şöminesi yanan restoranda, yazları vadi ve dağ manzaralı havuz başında dinlenebileceğiniz bir tatil cenneti.  Akşam yemeklerini ev sahibinin, yöre ürünlerini kullanarak, bizzat yapıp sunduğu, sıcak aile ortamında konaklayabileceğiniz misafirhanemiz ayni zamanda arkeoloji ,fotoğraf, flora fauna, kuş, dağ, yürüyüş, kanyon meraklıları için ideal bir köşe.

Saklıkent ve Ören kanyonları yakın mesafede. Patara kumsalı ve bir çok ören yerleri 30 dk. uzaklıkta. Kışları 2  Ay dışında tüm yıl açığız. Ev Sahibi Yörenin Doğal Ürünlerini Kullanarak Türk Ve Uluslararası Ev Yemekleri Sunuyor. Kışlık Şömineli Bar & Restoranımız Ayrıca Yazlık Havuz Başı Barımız Gün Boyu Hizmet Veriyor.


AKTİVİTELER:  Doğa İçinde Güzel Konum, Geniş Bahçe, Doğa Yürüyüşleri, Açık Havuz, Binicilik, Saklıkent ve Ören Kanyonları Yakın Mesafede, Fethiye ve Çevresindeki Tüm Aktiviteler Yapılabilir. Patara Kumsalı Yakın Çevrede


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Tesis Tamamen Doğa İçindedir. Açık Havuz, Restoran, Bar, Kışın Şömine, Doğa Yürüyüş Parkurları, Gruplar İçin Rehberli Tur Organizasyonu, Fethiye ve Çevresindeki Tüm Aktivitelere Katılım, TV Odası,


ODA ÖZELLİKLERİ:  Tesiste 8 oda misafirlere sunulmaktadır. Odalarda duş&wc, Sıcak su, Saç Kurutma Makinesi, Genelinde Klima ve Bir İki Odada da Tavan Vantilatörü Bulunmaktadır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Ev Sahibi Yörenin Doğal Ürünlerini Kullanarak Türk Ve Uluslararası Ev Yemekleri Sunuyor. Kışlık Şömineli Bar & Restoranımız Ayrıca Yazlık Havuz Başı Barımız Gün Boyu Hizmet Veriyor.


ADRES:  Deveciler Mahallesi, Yaka Yolu No:2, Yaka Köyü 48850, Fethiye,

Mugla / Türkiye


KONUM ve ULAŞIM:  Fethiye’den Antalya - Korkuteli yolunu takip ediniz. 20 km. sonra karşınıza çıkacak kavşaktan Antalya - Korkuteli yolunu takip ediniz 500 m. sonra sağa Saklikent - Tlos yolunu 11 km. takip ediniz. Ardından solda Tlos / Yaka Köyü yoluna giriniz. Yokuşta 2.km. de soldayız.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır. 1.Çocuk İçin ; 0-5 Yaş Ücretsizdir. 6-12  Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.>> Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız <<
FETHİYE TLOS DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

40 EURO

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1062

Fethiye-Yanıklar      Fethiye-Kayaköy      Fethiye-Tlos      Fethiye-Ölüdeniz      Fethiye-Saklıkent      Fethiye-Yeşilüzümlü

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

BANKA HESAP BİLGİLERİ

DETAYLI FİYAT BİLGİSİ

TÜM FETHİYE TESİSLERİNE BAK

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON