Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

1-1-2-1056

FETHİYE KAYAKÖY DOĞA TURİZM TESİSİ -2-

50 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1056

Fethiye-Yanıklar      Fethiye-Kayaköy      Ferhiye-Tlos      Fethiye-Ölüdeniz      Fethiye-Saklıkent      Fethiye-Yeşilüzümlü

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Senenin 12 ayı doğa ve tarihle iç içe bir tatil. Ev Sahibesi, İstanbul’da uzun yıllar yoğun çalışma hayatı, kariyer çabalarından sonra her şeyi bırakıp bir süre yurt dışında yaşamış, Beş yıllık süre sonrası tekrar Türkiye’ye geri dönmüştür. Yeni hayatına artık büyük şehirde devam etmek istememesi bu tesisin hikayesinin de başlangıcı olmuştur. Güney sahillerimize doğru çıktığı yolculukta eski bir arkadaşını ziyaret için geldiği Kayaköy’de yaşamaya karar vermiş ve böylece bu güzel tatil tesisine de hayat vermiştir. Yürüyüş yapmayı sevenler için işaretli patika yolları izleyerek veya rehberlik hizmeti satın alarak gezebilirsiniz. Tesis, ulaşımı sadece deniz yolu ile olan soğuk su plajına 40 dk. dır. Dağ ve orman yolundan ölüdeniz Lagun’una 1 saattir. Ulaşımı sadece denizden olan Turunç Pınarı 1 saattir. Özellikle güneş batışının muhteşem olduğu Afkule manastırı 40 dk. dır.


AKTİVİTELER:  Doğa İçinde Güzel Konum, Doğa Yürüyüşleri, Rehberli Turlar, Açık Havuz, Yemek Okulu, Sanat Kampı Faaliyetlerine Günlük Katılım ve Bunların Yanında Yamaç Paraşütü, Kaya Tırmanışı, Ağaç Tırmanışı, Cip Safari, Dağcılık, Scuba Diving, Yatçılık ve Tekne Turları Binicilik gibi Fethiye ve Çevresindeki Tüm Aktiviteler Yapılabilir.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Açık Havuz, Organik Yemekler, Restoran, Aile Odaları, Sigara İçilmeyen Odalar, Engelli Odası, Çevrede Yakın Mesafede Çok Sayıda Etkinlik, Tur Danışma, Yürüyüş Parkurları


ODA ÖZELLİKLERİ(KONAKLAMA):  Bahçe katında 4 oda, lobi, üst katta 5 oda yer almaktadır. Bütün odalar balkonlu, klimalı, duşa kabinlidir ve 24 saat sıcak suyu bulunmaktadır. Odalara ayakkaba ile girilmez.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste en önem verilen yerler mutfak ve restoran desek yeridir. Restoran, 12 ay boyunca açıktır.  Yazın, akşamları havuz başında, gün boyunca da bahçe restoranın da; kışın ise, kapalı mekanında hizmet vermektedir. Sebze ve meyveler, mevsimin organik ürünlerinden; et ve süt ürünleri ise Kayaköy’de dağlarda doğal beslenen hayvanlardan olup mutfakta sadece köylü sızma zeytinyağı kullanılmaktadır.  Menü, Türk damak tadını değiştirmeden dünya mutfağından derlenen lezzetlerden oluşmaktadır.

Sunulan meyve ve sebzeler tamamen organik olup misafir evinin bahçesinden ve köylülerin bahçesinden toplanan ürünlerdendir. Böylece hiçbir geliri olmayan köylülerimize de ufak bir katkıda bulunulmaktadır. Köy ekmekleri, tesisin kendi tarlasında yetiştirdiği buğday ve çavdar un’undan doğal yöntemle pişirilerek yapılmaktadır. Her gün açık büfe köy kahvaltı servisi verilen tesisin büfesinde ayrıca kendi yaptıkları açma, poğaça ve böreklerde size lezzetli seçenekler sunmaktadır.


ADRES: Kayaköy , Fethiye, Muğla / Türkiye


KONUM ve ULAŞIM:  Gemiler Koyu 8 km. , Ölüdeniz 10 km. , Fethiye 7 km. , Göcek 40 km. , Patara 75 km. , Kalkan 90 km. , Dalyan 65 km. , Saklıkent 35 km. , Dalaman Havaalanı: 58 km.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır. 1.Çocuk İçin ; 0-6 Yaş Ücretsizdir. 7-12  Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 KONAKLAMA FİYATLARI   


Yüksek Sezon Fiyatları:

(15 Haziran - 30 Eylül)


Kişi Başı Oda Kahvaltı:         70 TL.

Kişi Başı Yarım Pansiyon:      90 TL.

Aile Odası Yarım Pansiyon: 225 TL.


Düşük Sezon Fiyatları:


Kişi Başı Oda Kahvaltı:         50 TL.

Kişi Başı Yarım Pansiyon:      70 TL.

Aile Odası Yarım Pansiyon: 175 TL.


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.
TÜM FETHİYE TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.