Bolu Mengen Yedigöller Doğa Tatili Konaklama Tesisi 1034
Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

6-1-1-1034

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON

BOLU YEDİGÖLLER DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

Tesis Kodu: 1034

96 TL

‘den Başlayan Fiyatlarla

Bolu-Göynük     Bolu-Mengen     Bolu-Aladağlar     Küre Dağları

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Bolu - Mengen’e 8 km, Zonguldak-Bartın karayoluna 3 km uzaklıkta ve Yedigöller yolu üzerinde olan Tesis, Ankara’ya 2, İstanbul’a 3 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Alternatif ve sakin tatillerden hoşlananlar için ideal bir ortamdır.

Ormanın içinde, sessiz ve sakin bir atmosfere sahip olan Pansiyon, konuklarına eşsiz bir bahçe, doğal ve lezzetli bir menü sunuyor. İçinden küçük bir derenin geçtiği, yörenin zengin bitki örtüsünü barındıran bahçe, her mevsimde kendine özgü bir peyzaj sunuyor.

Yaklaşık 3500 metrekarelik bir alana kurulu olan Tesis, kendine özgü mimarisiyle, taş ve ahşaptan inşa edilmiş 9 taş ev, 3 bungalow ve 1 hizmet binasından oluşuyor. Ana hizmet binasında ortak kullanım alanı olarak şömineli 120 metrekarelik bir salon ve kullanıma hazır bir mutfak bulunuyor.

Merkezi sistem kaloriferle ısınan ve 24 saat sıcak suyun bulunduğu Pansiyon, taş ve ahşabın uyumuyla modern tarzda döşenmiş, 17-20 metrekarelik 9 odası ve tamamen ahşaptan oluşan bungalow biçimindeki 3 odasıyla, toplamda 23 kişilik yatak kapasitesine sahiptir (istenildiği takdirde yatak sayısı çoğaltılabilir) . Tüm odalarda kişiye özel lavabo ve duş yer almaktadır.


AKTİVİTELER:  Doğal İçinde Vakit Geçirip Dinlenebilirsiniz, Doğa Yürüyüşleri, Bahçe, Ağaç Ürünleri Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Köy Yürüyüşü, Kuş Gözlemi, Doğa Eğitimi, Kütüphane, Bisiklet, Barbekü, Yedigöllere Özel Araçla Kolay Ulaşım, Masa Tenisi, Dart, Badminton,

Yakın Yerler: Yedigöller , Abant, Kartalkaya, Karacasu Termal, Sülüklügöl, Yeniçağa Gölü, Akdoğan Tabiati Koruma Alanı, Eskiçağa, Bürnük Şirinyazı Göleti, Ağalar Gölü


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR: Restoran, Bar, Bahçe, Toplantı Salonu, Emanet Kasası, Isıtma, Sigara İçilmez, Toplantı İmkanı, Odaya Kahvaltı Hizmeti, Wi-Fi


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesis, kendine özgü mimarisiyle, taş ve ahşaptan inşa edilmiş 9 taş ev, 3 bungalow ve 1 hizmet binasından oluşuyor. Merkezi sistem kaloriferle ısınan ve 24 saat sıcak suyun bulunduğu Pansiyon, taş ve ahşabın uyumuyla modern tarzda döşenmiş, 17-20 metrekarelik 9 odası ve tamamen ahşaptan oluşan bungalow biçimindeki 3 odasıyla, toplamda 23 kişilik yatak kapasitesine sahiptir (istenildiği takdirde yatak sayısı çoğaltılabilir) . Tüm odalarda kişiye özel lavabo ve duş yer almaktadır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste lezzeti yiyecek ve içeceklerin servis edildiği bar ve restoran vardır.


ADRES:  Mengen Kıyaslar Köyü, Kaynarca Mevkii, Yedigöller Yolu 3. km.   Mengen/BOLU


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Bolu - Mengen’e 8 km, Zonguldak-Bartın karayoluna 3 km uzaklıkta ve Yedigöller yolu üzerinde olan Tesis, Ankara’ya 2, İstanbul’a 3 saat uzaklıkta bulunmaktadır.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Ortak Alanlar Dışında Evcil Hayvan Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır. 0 - 5 Yaş Arası Çocuk, Odadaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa Ücretsizdir. 6 -12 Yaş Üzeri Çocuk %50 İndirimlidir. Odalarda Tek Kişi Konaklama Farkı %50 dir.   

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON2014 FİYAT BİLGİSİ


Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe

Kişi Başı Yarım Pansiyon:   96 TL

İki Kişilik Oda Yarım Pansiyon: 192 TL


Cuma, Cumartesi

Kişi Başı Yarım Pansiyon:   145 TL

İki Kişilik Oda Yarım Pansiyon: 290 TLBayram vb. Özel Günlerde

Kişi Başı Yarım Pansiyon:   165 TL

İki Kişilik Oda Yarım Pansiyon: 330 TL


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.

TÜM BOLU TESİSLERİNE BAK