Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

6-1-3-1050

BOLU ALADAĞ DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

... TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1050

Bolu-Göynük     Bolu-Mengen     Bolu-Aladağlar     Küre Dağları

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHATESİS PROFİLİ:  Tesis, Aladağ orman serisi içinde Bolu'ya 27 km mesafede bulunmaktadır. 1974 Yılında hizmete açılan ilk tesis izcilik faaliyetleri düşünülerek yapılmış ve faaliyetlerine başlamıştır. Ancak tesisin yalnızca izcilik faaliyetleri

çalışmaları olmadığı görülerek gençlik ve spor kesimine de hizmet vermesi

için tesisin kullanımı Bakanlıkça 1981 yılında Gençlik ve Spor İl Başkanlığına

verilmiştir. Bu tarihten sonra hizmet alanı gereği restore edilmiş yeni tesisler

yapılarak hizmete girmiş ve yeni tesislerin yapımına da devam edilmektedir.

Tesisin ana binasında tadilat sonrası ikisi suit olmak üzere 18 oda ve 40 yatak kapasitesi vardır. Tesis mutfak, restoran, dinlenme salonu ile saunaya sahip olup kalorifer ve sıhhi tesisatı mevcuttur. Yatak kapasitesini artırmak için tesise 42 adet dağ evi yapılmıştır. İkişer yataklı olan evlerin tuvalet, lavabo ve elektriği mevcuttur. Dağ evlerinin çevresi çimlendirilmiş, aydınlatılmış ve bloklar halinde

oturma yerleri düzenlenmiştir.


AKTİVİTELER:  Doğa İçinde Vakit Geçirip Dinlenebilirsiniz, Doğa Yürüyüşleri, Spor Etkinlikleri, Gölet Kenarıdır. Kürek Sporu Yapılabilir.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR: Restoran, Bar, Bahçe, Gezi Parkurları, Spor Salonları

Açık Spor Sahaları;

1 Adet basketbol, 2 adet voleybol, 1 adet tenis kortu sahaları ile 2 adet tabii çimli nizami futbol sahası mevcuttur. Ayrıca 3 takım çocuk bahçesi ile küçükler için yaz kış kullanılmak üzere karasör çalışma aleti vardır. Çevrede yaşam boyu spor için yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Kürek Parkuru;

Bir çok spor dalında faaliyet yapılan Aladağ tesislerinde kürek sporunun da yapılabilmesi için kürek parkuruna ihtiyaç olduğu görülmüştür. Bu nedenle tesisin yanındaki akarsudan istifade ile gölet yapılması planlanmıştır. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, D.S.İ. ve Y.S.E. Köy Hizmetleri Müdürlüğünün imkanları ile göletin yapımına başlanılmıştır. 1989 Yılında İnşaatı tamamlanan göletin Aladağ Yöresine sporun yanında ekonomik olarak zirai alanda ve turizm alanında yararları bulunmaktadır. Kürek sporu yapmaya müsaittir.


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesiste ana binada ikisi suit 18 oda ev 40 yatak kapasitesi vardır. Odalarda duş&wc, sıcak su, ısıtma vardır. Bazı odalarda tv. vardır.  Bununla beraber içinde tuvalet ve lavabosu bulunan 42 adet dağ evi vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri servis edilen restoran ve bar bulunmaktadır.


ADRES:  Aladağ, Bolu / TÜRKİYE


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Bolu Merkeze 27 km. uzaklıkta Aladağ Bölgesindedir. Ulaşım: Bolu Aladağ Kamp Eğitim Merkezi, Bolu Batı gişelerinden yaklaşık 33 km mesafededir. Kamp alanına ulaşmak için önce Gölcük'e ulaşmanız gerekiyor. Bolu'nun içerisine girdiğinizde tabelalar sizi Gölcük'e götürüyor. Gölcük'e geldiğinizde içeri girmeden Kıbrıscık'a doğru devam edin. Yaklaşık 15 km sonra, sola doğru İzcilik Spor Kampüsü tabelasını göreceksiniz. Sola döndükten sonra yine tabelalar sizi kamp alanına kadar götürecektir. Bu sapaktan sonra tesis 4 km. mesafededir.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır. Kamu kurumudur erken rezervasyon gereklidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


KONAKLAMA FİYATLARI:


* Bu Tesis İçin Şu An Rezervasyon Alınamamaktadır.


Yarım Pansiyon: Konaklama, Kahvaltı, Akşam Yemeği Dahil, Akşam Yemeğinde

Alınan İçecekler Hariçtir.

Tam Pansiyon: Konaklama, Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği Dahil, Öğle ve Akşam Yemeğinde Alınan İçecekler Hariçtir.


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.
TÜM BOLU TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.