Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-7-1044

ANTALYA KEMER DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

40 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1044

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

BANKA HESAP BİLGİLERİ


TESİS PROFİLİ:  Tesis, yalnızca bir tatil değil, yeni bir yaşam biçimini deneyimlemenizi sağlayacak bir mekandır. Dokunulmamış doğasında tüm canlılarla uyum içinde, çevreye en az zararı verme prensibini güderek, alternatif bir tatil anlayışı sunulmaktadır. Ağaçtan ve kerpiçten imal edilen evler ve bungalovlarda, doğanın sesini dinleyerek uyumak, güneş panelleri aracılığıyla ısınan suda yıkanmak, tesiste üretilen reçelleri tadarak güne başlamak, Ata binmek, yürüyüş yapmak ya da gece ateş başında sohbet edip, kumsalda uzanıp yıldızları seyretmek… Bazen de sadece durmak ve dalgaları izlemekse aradığınız, kamp sizin için doğru bir adres olacaktır. Tesiste Bungalow, Ağaç Ev ve Çadır Konaklama alternatifleri vardır. Çadır veya ağaç evde konaklamak için havlu, Sonbahar ve Kış ayları için yağmurluk ve bot, denize daha rahat girebilmek için deniz ayakkabıları vee yıldızlı geceler için fener getirmesi önerilir.


AKTİVİTELER:  Tesisin kendine ait 1 km. uzunluğunda plajı vardır. İki derenin denizle buluştuğu noktadadır. Balık tutma olanağı, tekne turu, binicilik, çiftlik hayvanları, yogo, meditasyon ve dans stüdyosu, voleybol, masa tenisi, saha oyunları, satranç vb. masa oyunları, kano, doğa yürüyüşü, yakın çevrede antik şehirler ve tabiat parkı vardır.   


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Bahçe, Restoran ve Bar, Dereden Faydalanılabilir, Çiftlik Hayvanları, Etkinlik Çadırı, Ağaç Evler, Kerpiç Evler, Bungalowlar, Kamp Olanağı, Yakın Çevrede Antik Kent ve Tabiat Parkı


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesiste birbirinden farklı tasarımlarda içlerinde duş-tuvaleti olan 14 küçük bungalow ev, klimalı-klimasız seçenekleriyle konukların kullanımına sunulmaktadır. 3 konak ağaç ev ve her biri ayrı manzaraya sahip 9 ağaç ev ise, tertemiz bir nefesle güne başlamak için ideal bir alternatiftir. Ayrıca kamp alanında kendi çadırınızlada konaklama imkanı sunulmaktadır. Bir veya iki kişilik klimalı-klimasız küçük bungalowlar; İki veya üç kişilik kerpiç ile yenilenmiş klimalı büyük bungalowlar; İki veya üç kişilik, verandalı, duş&wc’si yakında ortak kullanımlı konak, ağaç evler; İki kişilik, yer yatağı, yastığı, battaniyesi, cibinliği, prizi bulunan, duş&wc’si yakında ortak kullanımlı ağaç evler; Ya da duş&wc bulunan kamp alanında kendi çadırınızda; olacak şekilde konaklama imkanları şekillenmektedir.  


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Kamp Bahçesinde veya yakın çevresinde yetiştirilmiş malzemelerle hazırlanan yemeklerin sunulduğu restoran, 07.30- 23.00 arası hizmete açık. Sabah 11.00’e kadar süren kahvaltı servisi, konaklama ücretine dâhil. Çorba, etli-etsiz sıcak yemek, çeşitli mezeler, tatlı ve meyvelerden oluşan akşam yemeği menüsünde, balık ve ızgara seçenekleri de mevcut. Arzu edilirse yarım pansiyon konaklama seçeneğiyle akşam yemeklerinizi de konaklama ücretine dâhil edebilirsiniz. El yapımı yoğurt ve reçellerin yanı sıra, bahçeden toplanan zeytinleri tadarken, çiçek kokuları ve yemyeşil doğanın verdiği keyfi içinizde hissedeceksiniz. İki dere yatağı arasındaki alanda konumlanan bar, eşsiz bir atmosferde gün boyu ve geceleri hizmet vermektedir.


ADRES: Tekirova, Kemer, Antalya / Türkiye


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Tesis denize sıfırdır. 1 km.lik özel plajı vardır ve iki derenin denizle buluştuğu noktada kurulmuştur. Yol Tarifi: Antalya’dan Kemer-Kumluca yönüne doğru ilerlerken, Kemer’i geçip Tekirova’ya giriniz ve ilk soldaki köprüden sapınız.  Ekopark tabelalarını da takip ederek düz gidiniz ve ileride tesis tabelasını görünce sağa sapınız. Yolun sonundayız. Uçak İle: Şehrin 10 km doğusunda yer alan havaalanı ve tesis arası mesafe yaklaşık 70 km.dir. Havaalanından tesis'e ulaşmak için: - Özel araç ile transfer için bizimle iletişime geçebilir, - Havaş servisini kullanarak Migros kavşağına ulaşabilir, buradan kalkan Tekirova dolmuşlarıyla kolaylıkla tesis'e varabilirsiniz. Otobüs İle: Otobüsle Antalya’ya, Kemer’e ve hatta Tekirova’ya kadar gelmek mümkün. Tekirova’dan 20 dakikalık yürüyüş veya taksiyle tesise ulaşabilirsiniz.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Tesis tüm yıl açıktır.

Çocuk palitikası; 0 - 6 Yaş ücretsiz, 7 - 12 Yaş %50 İndirimlidir.

İçecekler Fiyata Dahil Değildir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ


2013 FİYATLARI

                                                 YAZ         BAHAR         KIŞ

Kahvaltı Dahil Fiyatlar:


- Kampta Kendi Çadırınla

  Tek Kişi :                         37 TL     32 TL       X


- Kampta Kendi Çadırınla

  İki Kişi :                          64 TL     60 TL       X


- Ağaç Evlerde

  Tek Kişi :                         65 TL     51 TL       X


- Ağaç Evlerde

  İki Kişi :                        100 TL     80 TL       X


- Ağaç Evlerde

  Üç Kişi :                        132 TL     90 TL       X


- Konak Ağaç Evlerde

  Tek Kişi :                        79 TL     62 TL     45 TL


- Konak Ağaç Evlerde

  İki Kişi :                         116 TL   96 TL     66 TL


- Konak Ağaç Evlerde

  Üç Kişi :                       150 TL   117 TL     81 TL


- Klimasız Küçük

  Bungalowlarda Tek Kişi :   90 TL     70 TL     53 TL


- Klimasız Küçük

  Bungalowlarda İki Kişi :  130 TL   110 TL     80 TL


- Klimalı Küçük

  Bungalowlarda Tek Kişi : 102 TL     85 TL     65 TL


- Klimalı Küçük

  Bungalowlarda İki Kişi :  154 TL   130 TL   106 TL


- Klimalı Büyük

  Bungalowlarda İki Kişi :  180 TL   148 TL   120 TL


- Klimalı Büyük

  Bungalowlarda Üç Kişi :  231 TL   186 TL   150 TL


- Klimasız İki Odalı Büyük

  Bungalowlarda İki Kişi :  190 TL   150 TL   110 TL


- Klimasız İki Odalı Büyük

  Bungalowlarda Üç Kişi :  219 TL   186 TL   147 TL


- Klimasız İki Odalı Büyük

  Bungalowlarda Dört Kişi :252 TL   204 TL   148 TL


- Klimalı Dere Kenarı

  Bungalowda İki Kişi :     198 TL   156 TL    120 TL


- Klimalı Dere Kenarı

  Bungalowda Üç Kişi :     255 TL   195 TL    153 TL


- Klimalı Ahşap

  Bungalowda Tek Kişi :    155 TL   125 TL     97 TL


- Klimalı Ahşap

  Bungalowda İki Kişi :     202 TL   160 TL    126 TL


- Klimalı Kerpiç

  Bungalowda Tek Kişi :    155 TL   125 TL     97 TL


- Klimalı Kerpiç

  Bungalowda İki Kişi :     202 TL   160 TL    126 TL


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.

* Yarım Pansiyon Fiyat Farkı Kişi Başı : 32 TL dir.


YAZ       :   01 HAZİRAN - 15 EKİM   

BAHAR  :   15 MART - 01 HAZİRAN & 16 EKİM - 15 ARALIK

KIŞ        :   16 ARALIK - 15 MART
ANTALYA KEMER DOĞA TATİLİ , TEKİROVA DOĞA TATİLİ

Antalya Kemer Doğa Tatili sayfası, Tabiata.com kullanıcılarına yararlı olabileceğini düşündüğümüz kapsamlı içeriği web sayfamızın genelinde aktarmaya çalışmaktadır. Bu aktarılan içerik, Antalya Kemer Doğa Tatili kapsamında sizlere sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin açıklamaları olabileceği gibi Antalya Kemer Doğa Tatili konusuna, Antalya Kemer Pansiyonları içeriğine, Antalya Kemer Doğa Tatil Otelleri konu başlığına, Antalya Kemer Tatil Pansiyonları açıklamalarına ve içeriğine değinecek şekilde bilgileri sunan içeriklerde olabilir. İnternet sitemizin bu ve benzeri kategorilerde sunum yapan birçok sayfasında, Antalya Kemer Doğa Tatili ifadesini daha farklı kaynaklardan da inceleyebileceğiniz diğer web sitesi bağlantıları da bulunabilmektedir. Bununla birlikte web sitemizdeki link bağlantılarını gözden geçirdiğinizde Antalya Kemer Doğa Tatili ile alakalı daha çok sayıda sayfayı ve içeriği yine Tabiata.com da bulabileceksiniz. Tabiata.com, Türkiye’deki seyahat acentelerine kıyasla en geniş kapsamlı içeriği kullanıcılarına sunabildiği talepleri için de zengin seçenekler sayesinde tek bir web sitesinden yararlanarak alternatiflerinizi kolayca kıyaslamış olursunuz. Burada değinmek istediğimiz bir diğer hususta şudur ki; turizm destinasyonları tanıtımı , tatil önerileri , gemi turu yorumları ,  Antalya Kemer Doğa Tatil Motelleri , en iyi cruise rotaları, Antalya Kemer Pansiyonları ve kurvaziyer turu değerlendirmeleri , popüler cruise şirketleri , Antalya Kemer Doğa Tatil Tesisleri , popüler cruise gemileri , Antalya Kemer Doğa Konaklama Yerleri , ekonomik gemi turu fırsatları , Antalya Kemer Kalacak Yer , gemi turları için taksit imkanları , düşük sezon fırsatları , ekonomik kurvaziyer fırsatları , ekonomik gemi turu fırsatları , Antalya Kemer Doğada Konaklama , cruise gemi alternatifleri , Antalya Kemer Pansiyonları , İzmir çıkışlı gemi turları , Çeşme çıkışlı gemi turları, Antalya Kemer Kamping gibi daha onlarca konu başlığı ve içeriğe kolaylıkla Tabiata.com ’dan ulaşılabilir. Kemer’de spor alanlarının yapılmasına devam edilmektedir. Tesislerin bünyesinde spor tesisi üniteleri bulunmaktadır. Antalya Kemer Doğa Tatili Güney Antalya Gelişim Projesinde çok amaçlı spor tesisleri yer almaktadır. Antalya Kemer Doğa Konaklama Yerleri Ayrıca su sporları ve dalgıçlık imkânları bulunmaktadır. Antalya Ticaret Limanından başlayarak Çavuş Beldesine kadar olan saha “Olimpos Bey Dağları Sahil Milli Parkı”dır. Antalya Kemer Doğa Tatili Bu bölge içerisinde Topçam, Çaltıcak, Beldibi, Göynük, Kındıl Çeşme, Alacasu, Phaselis, Olimpos gibi günü birlik piknik yerleri ve dinlenme tesisleri yer almaktadır. Antalya Kemer Tatil Pansiyonları Ayrıca Kemer’de su sporları ve dalış imkânları da bulunmaktadır. Antalya Kemer Doğa Tatili Antalya Ticaret Limanından başlayarak Çavuş Beldesi’ne kadar olan saha “Olimpos Beydağları Sahil Milli Parkı”dır. Antalya Kemer Pansiyonları Kemer halkı yaz aylarında genellikle Gödene Yaylası, Antalya Kemer Doğa Tatil Otelleri Yeşil Yaylası, Üçoluk Yaylası ve Belen Yaylası gibi yüksek kesimlere çıkmaktadır. Antalya Kemer Doğa Tatili Söğüt Cuması, Toroslar’ın üzerinde kurulmuş olup yaz aylarında oldukça meşhur olan Yeşil Yayla, Antalya Kemer Kalacak Yer Yağlı Pehlivan Güreşleri geleneksel hale gelmiştir.

TÜM KEMER TESİSLERİNE BAK

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.