Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

2-1-4-1015

ANTALYA ÇIRALI DOĞA TURİZM TESİSİ -2-

60 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1015

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Dünya’nın en güzel plajları arasında gösterilen ve caretta caretta kaplumbağaları ile ünlü Çıralı kumsalına 150 m. mesafede, bir dönümlük portakal bahçesi içerisine kurulmuş, doğa ile uyumlu güzel bir tatil mekanıdır. Bahçe içerisinde her birinde 4’er odanın bulunduğu üç ahşap binaya odalar dağılmıştır. Tesisin tabiat ile uyumlu ahşap yapıları, yemyeşil bahçesindeki portakal ağaçları, yetiştirilen sebze ve meyveler, bahçedeki hayvanlar, misafirlerde bambaşka bir tatil algısı oluşturmaktadır. Tesisin toplam 12 odası vardır. Odalarda klima, duş&wc, kablosuz internet bulunur. Doğa ile barışık yaşamayı seven tatilcilerin mutlu, huzurlu bir tatil geçirecekleri ortam sağlanmıştır. Tesis sabah kahvaltısı, akşam yemeği dahil yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.  


AKTİVİTELER:  Doğal İçinde Kafanızı Dinleyebilirsiniz, Doğa Yürüyüşleri, Plaj’a 150 m. Mesafededir. , Bahçede Vakit Geçirebilirsiniz, Yanartaş Turu, Tekne Turu, Kaya Tırmanışı, Dalış Okulu, Barbekü Olanağı


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Restoran, Bahçe, Plaj, Wi-Fi, Otopark, Tur Danışma, Yetkili makamlar tarafından tesislere izin verildiği taktirde şezlong ve şemsiye sahilde mevcuttur.


ODA ÖZELLİKLERİ:  Tesiste tamamı ahşaptan 3 bina içerisinde 12 oda vardır. Odalarda klima, duş&wc, sıcak su ve kablosuz internet bulunmaktadır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ: Tesis, kahvaltı ve akşam yemeği dahil yarım pansiyon hizmet vermektedir. Dalından portakalların sarktığı bir ağacın altında kahvaltının ve diğer yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.


ADRES:  Çıralı, Kemer, Antalya


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesis, 3200 metrelik Çıralı - Olympos sahiline 150 metre mesafededir. Olimpos Antik Kenti ve Yanartaş, tesisin yakın çevresindedir. Tekirova’ya 20 km, Kemer’e 35 km, Antalya Havaalanına 100 km mesafededir.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır. 0 - 6 Yaş Arası Çocuk, Odadaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa Ücretsizdir. 7 - 12 Yaş Çocuk %50 İndirimlidir.  

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYATLARIİki Kişi İçin Oda + Kahvaltı :   


Düşük Sezon:  120 TL


Yüksek Sezon: 140 TL


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.


ANTALYA ÇIRALI ve OLİMPOS DOĞA TATİLİ

Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili web içeriği, web sitemizin kullanıcılarına yararlı olabileceğini düşündüğümüz bu konuyla alakalı içeriği yukarıda vermektedir. Bu veriler, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili ile ilgili olabilecek ürünleri ve hizmetleri içerebileceği gibi Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili konusunda açıklayıcı bilgileri de veriyor olabilir. İnternet sitemizde, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili konusunda, Antalya Çıralı ve Olimpos Yeşil Tatil ile ilgili, Antalya Çıralı ve Olimpos Pansiyonları hakkında, Antalya Çıralı ve Olimpos Konaklama Tesisleri içeriğinde ve Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Pansiyonları konularında, Antalya Çıralı ve Olimpos Apart Oteller hakkında ve Antalya Çıralı ve Olimpos Konaklama Alternatifleri konularında diğer internet sitelerinden edinebileceğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlayan linklerde bulunabilmektedir. Şayet bu sayfada aradığınızı bulamaz iseniz internet sitemizdeki bağlantıları gözden geçirerek Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili benzeri içeriğe sahip geniş kapsamlı bir arşive de ulaşabilirsiniz. Tabiata.com, yurt içi tatilcilere hizmet veren internet ortamındaki acentelere kıyasla çok geniş bir çerçevede turizm ürünleri ve hizmetleri sunumu gerçekleştirmektedir. Sadece web sitemizi kullanarak doğa turizm kapsamdaki tüm taleplerinizi kolayca karşılayabilirsiniz. Ayriyeten web sitemizin ziyaretçileri, Antalya Çıralı ve Olimpos Apart Oteller, ekonomik doğa turları, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Kamping, tabiatta tatil turları, kampanyalı doğa tatil turları, Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Kampları, vizesiz yurt dışı turları, klasik yurt dışı turları, sıra dışı yerler, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Pansiyonları yurt dışı safari turları, egzotik ada turları, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili, egzotik adalar turu, Antalya Çıralı ve Olimpos Konaklama Alternatifleri vb. ile ilgili olabilecek geniş kapsamlı doğa tatil turu içeriğine internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirler. Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili Milattan Sonra dördüncü yüzyılda ve sonraları, birden çok yazar ateşin yanıp durduğu daha Khimaira adıyla değinir. Antalya Çıralı ve Olimpos Yeşil Tatil Homeros'a göre, Khimaira Lykia kralı Iobetes tarafından görevlendirilen Bellerophontes'in öldürdüğü, ateş soluyan bir canavardır. Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili Ozan onu önü aslan, arkası yılan, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Kamping ortası keçi biçimli bir canavar olarak betimler; yaratığın görsel sanatlarda karşılaştığımız alışılagelmiş ikonografyası yanda gösterilmiştir.

 Antalya Çıralı ve Olimpos Pansiyonları Homeros Khimaira'nın Lykia'nın hangi kesiminde yaşadığını bildirmemiştir, ama daha geç kaynaklar onu Ksanthos vadisinin ötesine, bölgenin batı ucundaki Kragos Dağı'na yerleştirirler. Antalya Çıralı ve Olimpos Ne Yapılır Strabon bu yörede daniz kıyısına ulaşan bir vadiye Khimaira dendiğini yazar. Antalya Çıralı ve Olimpos Nasıl Gidilir Khimaira adının en doğudaki Yanartaş'a aktarılması, canavarın ateş solumasından kaynaklanmış gibi gözükmektedir. Olağandışı ateşin niteliği, doğal olarak merak uyandırmıştır. Antalya Çıralı ve Olimpos Pansiyonları Yalnızca ateş yandığında duyumsanan kokuyu, kimisi iyot, kimisi havagazı, kimisi de benzin kokusuna benzetmiştir. Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatili Anlaşıldığına göre gaz zararsızdır. 1882 yılında von Loschan'ın belirttiği gibi, Antalya Çıralı ve Olimpos Konaklama Alternatifleri ben de ateşin yanına yaklaştığımda hafif bir petrol kokusu aldım. Antalya Çıralı ve Olimpos Apart Oteller 1967'de yapılan analizler, ilk ağızda gazın düşük oranda metan içerdiğini ortaya koydu. .

TÜM ÇIRALI ve OLİMPOS TESİSLERİNE BAK

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.