Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

ABANT GÜNÜBİRLİK TURU

99 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 2106

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON TALEPLERİNİZ İÇİN ETSTUR TAKSİM YETKİLİ ACENTASI INNOVICE TURİZM İLE 0 212 589 40 50 NUMARALI TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.     


ABANT TURU

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
Lüks otobüsler ile ulaşım
Çevre gezileri
Etstur ikramları
Araç içi ikramlar (sıcak ve soğuk içecekler)
Abantta kahvaltı
Abant Gölü kenarında, sucuk - köfte - tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı.
Gezi hizmet bedeli

Tur Programı


1.GÜN  İstanbul 'dan Hareket, Abant'ta Kahvaltı, Abant Gezisi, Dönüş Yolculuğu Gezimiz saat 06.00’da Yenibosna Kültür Üniversitesi Otoparkı’ndan,

06.30’da Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan (Dolmabahçe Lunaparkı karşısı),

07.00’de E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı (İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yanı)

07.20'de Çayırova Mc Donalds önünden hareketle, konforlu Etstur otobüslerinde kek ve sıcak içecek ikramı ile İzmit istikametinden Abant'a hareket ediyoruz. Bolu il sınırları içerisindeki aynı isimli tabiat parkının muhteşem doğası ile ziyaretçilerini büyüleyen heyelanların akarsuların yatağının önünü kapaması ile oluşmuş Abant Gölü'ne ulaşıyoruz, ilk olarak köy kahvaltımızı alacağımız restoranımıza varıyoruz. Bizlere ayrılan yerde kahvaltımızı aldıktan sonra göl etrafında yapacağımız gezinin ardından öğle yemeğine kadar serbest zamanımız oluyor. Bizler için hazırlanan barbekümüz ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından burada vereceğimiz serbest zamanda dileyenler faytona binebilir, dileyenler kızaklar ile kayabilir (hava koşullarına bağlı), arzu edenler ise rehberimizle beraber doğa ile iç içe bir gezinti yapabilirler. Eğlenceli saatlerin ardından otobüsümüze binerek eğlenceli bir yolculukla İstanbul’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. İlerleyen saatlerde siz sevgili dostlarımızla bir başka ayrıcalıklı Etstur organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Sadece Etstur misafirlerine özel restoranda, köy kahvaltısı servis ediliyor.
(Tereyağı, bal, peynir çeşitleri, zeytin, sucuklu yumurta, reçel çeşitleri.)

Abant Gölü kenarında, sucuk - köfte - tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı


GENEL ŞARTLAR

Gezi süresi 1 gündür;
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. SIRKU KODU GBABANT
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Etstur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Etstur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Bütün fiyatlara KDV dahildir.
Notlar:
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Etstur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Etstur’un sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimze tahsis edilmektedir.


Mola Yerleri
Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Etstur ya da Etstur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.


Hizmet Bedeli ve Kapsamı


Hizmet Bedeli Nedir?:

TUR PROGRAMINDA EKSTRA TUR OLARAK BELİRTİLEN YERLER HARİCİNDEKİ REHBERLİK + OTOPARK + GİDİLEN BÖLGEDEKİ ALTERNATİF TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETLERİ (TEKNE,MİNİBÜS VS..) + ARAÇ MİLLİ PARK GİRİŞLERİ + MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ TOPLAMI SATIŞ ESNASINDA FATURA KARŞILIĞI TAHSİL EDİLİR. KULANILMAYAN HİZMETLERİN İADESİ MAALESEF MÜMKÜN DEĞİLDİR. GEZİ SIRASINDA YETKİLİLERİN KABUL ETMEDİĞİ KİMLİKLERDEN DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ MADDİ VE MANEVİ YÜKÜMLÜLÜK KART SAHİBİNE AİTTİR.

Bu tur için hizmet bedeli ödenilen ücrete dahildir.


Etstur Tatil Sigortası

Etstur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz:

ANA TEMİNATLAR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı.1.000 EUR, muafiyet 50 EUR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları.Sınırsız
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet.5.000 EUR
Terör sonucu yaralanma.1.000 EUR
Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil.Sınırsız
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati.Sınırsız
EK TEMİNATLAR
Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi.Sınırsız Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması.100 EUR Günlük Max 4 Gün Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli.Sınırsız Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi.Sınırsız


Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

<< Günübirlik Kültür ve Doğa Turları

TUR TARİHLERİ

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON


02 NİSAN 2016

-

29 MAYIS 2016

Arası dönemde her Cumartesi ve paraz günleri

* Kapalı Gruplar İçin İstenilen    Tarihlerde Tur Düzenlenebilir.

Ücrete Dâhil Olanlar

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
Lüks otobüsler ile ulaşım
Çevre gezileri
Etstur ikramları
Araç içi ikramlar (sıcak ve soğuk içecekler)
Abantta kahvaltı
Abant Gölü kenarında, sucuk - köfte - tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı.
Gezi hizmet bedeli

Ücrete Dâhil Olmayanlar

Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
Tüm özel harcamalar

Ulaşım Araçları

Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.

Öğle Yemekleri

Sadece Etstur misafirlerine özel restoranda, köy kahvaltısı servis ediliyor.
(Tereyağı, bal, peynir çeşitleri, zeytin, sucuklu yumurta, reçel çeşitleri.)

Abant Gölü kenarında, sucuk - köfte - tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı.